Longhaired Dachshund - Dwarf + Rabbit , Deutsche Bracke, Border Terier

Dovolená na venkově - víkendové pobyty

Chcete strávit volný čas se svým psem a přitom poznávat krásy jihozápadních Čech?
-Chcete,aby se Vaše děti seznámily s životem na vesnici?
-krmení a dojení koz,krmení králíků,morčátek a slepic,pozorování zvěře v přírodě
-Chcete poznat kraj,kde se projížděla Popelka na svém Juráškovi,projít si naučnou stezku okolí Švihova a navštívit největší vodní hrad v Čechách?
-Chcete na kole po cyklotrasách i místních silničkách poznat malebný kraj Švihovské vrchoviny a kraj J.Kvapila s Americkou zahradou u Chudenic,kraj s krásnými výhledy i historickými památkami?
-Chcete víkend nebo dovolenou strávit v domácím prostředí a přitom si dosytosti užít pěší turistiky?To vše Vám nabízíme spolu s ubytováním v rodinném domě ve Švihově u Klatov
logo2.jpg
11m.jpg
579021_512848478790995_659149027_n.jpg
V neděli 25.května 2014 proběhne slavnostní otevření posledního úseku cyklostezky CT38 mezi Svrčovcem a Švihovem. Jedná se o část Šumavské cyklotrasy, která je částí cyklotrasy Praha – Mnichov. Projekt za dvaadvacet milionů korun byl rozdělen na čtyři části, úseky Svrčovec – Dolany, Dolany – Malechov, Malechov – Švihov v celkové délce 4,2 kilometru a informační s odpočinkovým zázemím na návsi ve Svrčovci. U Svrčovce dolanská část cyklostezky navazuje na již vybudované cyklostezky na Tajanov a přes Klatovy na Luby a dále na Běšiny. Obec Dolany získala na stavbu devadesátiprocentní dotaci z Programu přeshraniční spolupráce Cíl 3 Česká republika – Svobodný stát Bavorsko.
Mapa
Mapa

 

Mapa

Mapa

 

Dachshund langhaar dwarf + rabbit , Deutsche Bracke, Border terier
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one